Son Dakika
Şişli Boşanma Avukatı

Şişli Boşanma Avukatı

Şişli Boşanma Avukatı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Şişli’de ikamet eden ve boşanmaya karar vermiş çiftlerin boşanma işlemlerinin en kısa sürede gerçekleşebilmesi için Şişli boşanma avukatı tutmaları tavsiye edilmektedir. Bilindiği gibi boşanma süreci zorlu bir süreçtir ve eşlerin bu süreçten en hızlı şekilde boşanma sonucuna ulaşmaları bu süreçten kurtulmaları anlamına gelmektedir. Şişli boşanma avukatı aracılığı ile boşanma davası için hukuki destek almak isteyen kişiler boşanma süreçleri için doğru bir adım atmış olacaklardır.

Şişli boşanma avukatı boşanma sürecindeki kişilere hukuki destek vererek boşanma davası sürecinde eşlerin menfaatleri doğrultusunda boşanma davası sürecini yürütmektedir.  Boşanma zorlu bir süreçtir ve eşler bu sürenin bir an önce sonlanmasını istemektedirler. Bu noktada eşler eğer boşanma ile ilgili tüm konularda fikir birliği içerisinde olurlar ise açacakları boşanma davası , anlaşmalı boşanma davası olacaktır.

Eşlerin anlaşmalı boşanma davası açabilmeleri için öncelikle anlaşmalı boşanma protokolü (sözleşmesi) imzalamaları gerekmektedir. Anlaşmalı boşanma protokolü (sözleşmesi) içerisinde eşlerin boşanma durumunda mal paylaşımı, nafaka miktarı,velayet gibi tüm konularda varmış oldukları anlaşmaların bulunduğu bir sözleşme niteliği taşımaktadır. Bu protokolle ilgili olarak eşlerin atlamış olduğu bir durum bulunması halinde anlaşmalı boşanma davası hakim tarafından ret edilebilmektedir. Bu nedenle eşler anlaşmalı boşanma davası açarken Şişli boşanma avukatı aracılığı ile hukuki destek almaları durumunda bu gibi bir durumla karşılaşma olasılıklarını ortadan kaldırabilirler. Şişli boşanma avukatı boşanma konusunda uzman olması nedeni ile boşanma davalarında bireylere destek sağlamaktadır.

Şişli’de ikamet eden ve evlilik birliğini daha fazla yürütmenin imkansız olduğuna inanan eşler boşanma davası açmak istemeleri durumunda hukuki deste almak adına kolayca Şişli boşanma avukatı tarafından destek alabilmektedirler.

Eşlerin boşanma davası ile ilgili olarak fikir ayrılığında olmaları durumunda boşanma davası çekişmeli boşanma davası şeklinde görülmektedir. Çekişmeli boşanma davasında eşler, çocuk bakım nafakası, yoksulluk nafakası, tedbir nafakası, mal paylaşımı, velayet gibi pek çok konuda fikir ayrılığına düşebilmektedir. Bu noktada Şişli boşanma avukatı ile hukuki destek alan bireyler boşanmanın neticesinin en avantajlı şekilde olması adına doğru bir adım atmış olmaktadırlar.

Şişli boşanma avukatı ile kolay bir şekilde boşanmak mümkündür En hızlı şekilde boşanmak isteyen kişiler Şişli boşanma avukatı aracılığı ile hazırlanan anlaşmalı boşanma protokolü sayesinde tek celsede de boşanabilmektedirler. Şişli boşanma avukatı için vekalet verilmesi durumunda bir yandan boşanma süresi en uygun şekilde gerçekleşirken diğer yandan da boşanma davası sonucunun müvekkilin menfaatleri doğrultusunda olması sağlanmaktadır.

 

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top