Son Dakika
Obama Çifti Boşanıyor mu?

Obama Çifti Boşanıyor mu?

Obama Çifti Boşanıyor mu?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Amerika’da her hafta yayınlanan ve ülkenin en çok okunan dergilerinden birisi olan National Enquirer dersigisin haberine göre Obama çiftinin evlilikleri aşk olmadığı için çalkantılı günler yaşamakta…

Derginin haberine göre Barack Obama bir çok kez karısını aldattığı ve olayı gizli servisin örtbas ettiği ve bu durumun Michelle Obama tarafından öğrenildiğine değilinirken Michelle Obama’nın bu nedenle eşinden ayrılmak istediği iddaa edildi. National Enquirer dergisinin haberine göre bu olayı Amerika halkından saklamak isteyen Obama çiftinin boşanmaya niyetli oldukları ve yakın zamanda bunu açıklamayı düşündükleri şeklinde yakın çevrelerine durumu aktardıklarına değinildi.

National Enquirer dergisinin 20 Ocak 2014 haftasında yayınlanan sayısında Michelle Obama ve Barack Obama çiftinin kapak olarak yer alması ve haberin içeriğinde Obama çiftinin boşanacağının yer alması akıllarda soru işareti bıraktı.

Nelson Mandela’nın cenaze töreni sırasında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barrack Obama ve Danimarka Başbakanının yer aldığı fotoğrada göndermede bulunan dergi, Obama çiftinin 21 yıllık evliliklerinin artık sonuna geldiklerini ve boşanma niyetlerinin olduğunu vurguladı. Habere göre Michelle Obama’nın artık kocasının çapkınlıklarından sıkıldığını ve gizli servisteki bir köstebekten öğrendiği aldatma olayının bardağı taşıran son damla olduğunu söylerken, Michelle Obama’nın yakın çevresine artık evlilikten çıkmak istediğini söylediğini belirtti.
En son Hawai tatilinde çiftin sürekli olarak kavga ettiği de kameralara yansımıştı. Çift evliliklerini kurtarmak için çıktıkları tatilde daha fazla tartışmaya başlayınca tatillerini yarıda kesip Amerika’ya dönmek zorunda kalmıştı.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top