Son Dakika
Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu Çifti Boşandı

Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu Çifti Boşandı

Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu Çifti Boşandı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Magazin dünyasının ünlü isimleri arasında yer alan Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu çifti boşanma yaptıkları yazılı açıklama ile boşandıklarını duyurdu. Dizilerin 2 ünlü ismi örnek çift olarak gösteriliyordu. Magazin dünyasında örnek çift olarak gösterilen Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu çifti yaptıkları açıklamada ortak aldıkları karar neticesinde evliliklerini sonlandırdıklarını belirttiler.

unlu-cift-bosandi-murat-yildirim-burcin-terzioglu-bosanmadavam

Magazin dünyasında şaşkınlık uyandıran bu kararı Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu birlikte duyurdu. Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu’nun yaptıkları yazılı açıklama içerisinde şu ifadeler kullanıldı.

“Bu hassas dönemde özel hayatımızın mahremiyetine göstereceğiniz saygı ve anlayış için teşekkür ederiz. “

İki Ünlü Dizi Oyuncusunun boşanması hayranları arasında ve magazin dünyasında üzüntü ile karşılandı.

Burçin Terzioğlu daha önce Fırtına, Kadın İsterse, Ezel, Aliye, Çiçek Taksi gibi pek çok dizide yer alırken Murat Yıldırım ise Fırtına, Asi, Ölümsüz Aşk gibi pek çok dizide oynamıştı.

2008 yılında Fırtına dizisinde tanışan ünlü çift tanışmalarının ardından birlikteliklerini bir dönem sakladıktan sonra 2010 yılında dünya evine girmişti. Ünlü çift Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu 4 yıllık evliliklerinin ardından 30 haziran 2014 tarihinde boşandı.

Geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşı Sinem Kobal ile İspanya tatiline kız kıza çıkan Burçin Terzioğlu hakkında o dönemde boşanma iddiaları yapılmaktaydı. Bir süredir ayrı yaşadıkları öğrenilen çiftin Burçin Terzioğlu’nun tatilden dönmesinden sonra boşanma kararı aldıkları öğrenildi.

Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu çiftinin ortak yaptıkları açıklamaya rağmen tam olarak ne için boşandıkları ise merak konusu olmaktadır. Eşlerin anlaşmalı boşanma davası açarak, boşanma ile ilgili her konuda uzlaşma içerisinde oldukları ve  neticesinde en kısa süre içerisinde boşandıkları öğrenildi.

Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu çifti 4 yıllık evlilikleri boyunca magazin dünyasında örnek çift olarak gösterilmekteydi.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top