Son Dakika
Fatih Boşanma Avukatı

Fatih Boşanma Avukatı

Fatih Boşanma Avukatı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Boşanma davası açmak isteyen ve evlilik birliklerinin devam edemeyeceğine karar vermiş eşler boşama davası açabilmek için avukat tutmak isteyebilirler. Fatih boşanma avukatı ile İstanbul’un Fatih ilçesinde ikamet eden ve burada boşanma davaları için avukat tutmak istemeleri durumunda fatih boşanma avukatı ile boşanma davalarının en kısa süre içerisinde neticelenmesini sağlayabilmektedir. Fatih boşama avukatı tutmak isteyen bireylerin öncelikle boşanma davası ile ilgili olarak eşleri ile her konuda fikir birliği içerisinde olup olmadıkları önemli bir konudur.
Eşlerin boşanma hakkıda her konuda fikir birliği içerisinde olması neticesinde boşanma davasının usul ve şekli de farklılık göstermektedir. Bu durumda anlaşmalı boşanma davası şeklinde ilerleyecek olan süreç, eşlerin fikir ayrılığında olması ve çekişmeli boşanma davası açmalarına oranla daha kısa sürelerde gerçekleşmektedir. Bu nedenle
işlemi gerçekleştirmek isteyen bireyler fatih boşanma avukatı tarafından kendilerine özel olarak hazırlanan anlaşmalı boşanma protokolü (sözleşmesi) sayesinde en hızlı şekilde boşanma işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.
Anlaşmalı boşanma davalarında , eşlerin imzalayacakları anlaşmalı boşanma protokolü (sözleşmesi) ile eşler en hızlı şekilde boşanma işlemlerii gerçekleştirmekle birlikte boşanma sürecinin kendileri için oluşturduğu yıpranma süresini de en asgari seviyeye çekmiş olmaktadırlar. Bu nedenle anlaşmalı boşanma davası açmak isteyen bireylerin Fatih boşanma avukatı tutarak en hızlı şekilde boşanma davalarını sonuçlandırmaları kendi menfaatlerine olacaktır.
En hızlı şekilde boşanma işlemi gerçekleştirme konusunda anlaşmalı boşanma davası kadar hızlı bir şekilde olmaması nedeni ile çekişmeli boşanmalarda boşanma süreci ağır bir şekilde ilerleyebilmektedir. Bunun nedeni eşlerin mal paylaşımı , nafaka mikatarı, tazminat miktarı, varsa çocukların velayeti gibi farklı konularda çekişme içerisinde olabilmektedir. En hızlı şekilde boşanma isteğinde olan eşler Fatih boşanma avukatı tutarak boşnma davalarının een hızlı şekilde gerçekleşmesimi sağlayabilirler.
Fatih boşanma avukatı sadece Fatih’de ikamet eden kişilerin değil İstanbul’da hangi ilçede olursa olsun hukuki destek almak isteyen herkese hizmet vermektedir. Fatih boşanma avukatı ile anlaşmalı boşanma davası veya çekişmeli bolanma davası farketmez istedikleri hangi boşanma davası türü olursa olsun uygun bir şeilde hukuki deste alabilmetedirler.
Fatih boşanma avukatı sayesinde her yıl bir çok sayıda eş evlilik birliğini daha fazla devam ettirememelerinden dolayı boşanma davası açmakta ve evliliklerini bitirmektedir.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top