Son Dakika
Etiler Boşanma Avukatı

Etiler Boşanma Avukatı

Etiler Boşanma Avukatı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etilerde ikamet eden ve evliliğin daha fazla yürümesinin mümkün olmadığına karar vermiş bireylerin boşanma davası açmak istemeleri durumunda Etiler boşanma avukatı tutmaları onlara hem en kısa sürede boşanma hem de boşanmanın nafaka, mal paylaşımı, velayet, tazminat gibi unsurlarında avantaj sağlamaktadır.
Etiler boşanma avukatı boşanma sürecinde olan bireylerin bu zorlu süreçte hukuki olarak yanlarında bulunup onların menfaati doğrultusunda boşanmanın gerçekleşmesini sağlamaktadır. Boşanma süreci çoğu zaman sancılı olmaktadır. Bu nedenle bireyler en kısa sürede boşanma işleminin sonuçlanmasını istemektedirler. Etiler boşanma avukatı bu noktada en kısa sürede boşanma gerçekleşmesi adına vekaletini aldığı bireyin haklarını korumaktadır.
Boşanma sürecinde eşlerin boşanmanın tüm konularında anlaşıp anlaşmamaları boşanma davasının usul ve şeklini belirleyici unsur olmaktadır. Eşlerin boşanma ile ilgili her konuda fikir birliğinde olması neticesinde ararlarında yapacakları anlaşmalı boşanma protokolü (sözleşmesi) sayesinde eşler tek celsede boşanma işlemi gerçekleştirebilirler. Anlaşmalı boşanma protokolü ciddi bir konudur ve uzman Etiler boşanma avukatı aracılığı ile yapılması durumunda anlaşmalı boşanma davasının reddi mümkün olmamaktadır. Etiler boşanma avukatı boşanma konusunda uzman kişilerdir.Anlaşmalı boşanma protokolünün hakim tarafından ret edilmesi olasılığı Etiler boşanma avukatı aracılığı ile yapılmış olan anlaşmalı boşanma protokolünde oldukça düşük olmaktadır.
Boşanma davasının reddedilmesi neticesinde eşler aynı nedenden dolayı 3 yıl içerisinde tekrar boşanma davası açamamaktadırlar. Bu nedenle evlilik birliğinin devam edemeyeceği durumlarda eşler , boşanma davalarının red edilmesi ile birlikte tekrar sarsılmaktadırlar. Sürecin uzaması eşleri hem maddi hem de manevi olarak yıpratmaktadır. Etiler boşanma avukatı tutulması durumunda , Etiler boşanma avukatı menfaatiniz doğrultusunda boşanmanın en kısa sürede boşanma olacak şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.
Boşanma davalarında süre olduğu kadar önemli olan diğer unsurlar da bulunmaktadır. Varsa çocukların velayeti, ödecek tazminat miktarı, nafaka miktarı, boşanmada mal paylaşımı… Bu tür konularda boşanma sürecinde olan eşler için öenmli konulardır. Etiler boşanma avukatı bu durumların çekişmeli şekilde ilerlemesi durumunda eşin boşanma davasından en avantajlı şekilde ayrılmaları için hukuki olarak destek vermektedir. Etiler boşanma avukatı tutulması boşanma sürecinde hukuki olarak en büyük desteğin alınması için önemli bir adım olmaktadır.

 

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top