Son Dakika
Beylikdüzü Boşanma Avukatı

Beylikdüzü Boşanma Avukatı

Beylikdüzü Boşanma Avukatı
1 vote, 5.00 avg. rating (91% score)

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde ikamet eden ve boşanmaya karar vermiş kişilerin Beylikdüzü’nde bulunan aile mahkemelerine boşanma davası açmaları gerekmektedir. Beylikdüzü boşanma avukatı aracılığı ile boşanma işlemini gerçekleştirecek olan kişiler en hızlı sürede boşanma davasını neticelendirebileceklerdir. Beylikdüzü boşanma avukatı bireylere boşanma süreci ile ilgili olarak Hukuki destek vermektedir.

Beylikdüzü boşanma avukatı tarafından alınacak olan hukuki destek ile boşanma davası en kısa sürede gerçekleşebilecekken diğer yandan da boşanma davası ile ilgili doğacak haklar müvekkil menfaatleri gözetilerek korunacaktır. Eşlerin boşanma davası açmak istemeleri durumunda eğer ki boşanma ile ilgili her konuda uzlaşma sağlamaları durumunda görülecek olan boşanma davası, anlaşmalı boşanma davası olmaktadır.

Anlaşmalı boşanma davası, kıyaslama yapıldığında çekişmeli boşanma davası ile ilgili olarak en hızlı sürede boşanma olanağı sağlamaktadır. Eşlerin anlaşmalı boşanma davası açabilmeleri için belirli şartları yerine getirmeleri gerekmektedir. Beylikdüzü boşanma avukatı  tarafından hukuki destek alınması durumunda eşler anlaşmalı boşanma davası şartlarını yerine getirmek adına  uzman boşanma avukatı tarafından desteklenmiş olmaktadır. Beylikdüzü boşanma avukatı anlaşmalı boşanma davası açmak istiyorum diyen kişilere anlaşmalı boşanma protokolü hazırlanmasında uzman desteği vermektedir. Anlaşmalı boşanma davası protokolü içerisinde eşlerin nafaka, velayet, tazminat, mal paylaşımı gibi farklı farklı konular ele alınmaktadır ve anlaşmalı boşanma protokolünde her hangi bir noktanın atlanması anlaşmalı boşanma davasının ret edilmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle anlaşmalı boşanma davası protokolü imzalamak isteyen kişilerin Beylikdüzü boşanma avukatı aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirmeleri atılacak olumlu bir adım olacaktır.

Eşlerin boşanma davası ile ilgili uzlaşma içerisinde olmaması durumunda ise açılacak olan boşanma davası, çekişmeli boşanma davası olacaktır. Bu durumda da Beylikdüzü boşanma avukatı vekaletini aldığı eşin boşanmadan doğacak haklarının en avantajlı şekilde gerçekleşmesi için hizmet verecektir. Bu nedenle eşlerin  velayet, nafaka, tazminat ve mal paylaşımı gibi konularda en avantajlı şekilde boşanma davası neticelenmesi noktasında Beylikdüzü boşanma avukatı tarafından desteklenmesi önerilmektedir.

Boşanma davası ile ilgili olarak boşanma avukatı tutmak zorunlu olmamakla birlikte Beylikdüzü boşanma avukatı boşanmanın hem en hızlı şekilde sonlanarak kişinin boşanma davası sürecinden daha az etkilenmesini sağlamaktadır hem de boşanma davası neticesinde biraz önce belirtilen konularla ilgili en doğru sonucu almasını sağlamaktadır.

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top