Son Dakika
Beşiktaş Boşanma Avukatı

Beşiktaş Boşanma Avukatı

Beşiktaş Boşanma Avukatı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Evlilik birliğini daha fazla sürdürülemeyeceği kanısında olan eşler boşanmaya karar vererek bu konuyla ilgili ikamet ettikleri yere bağlı olan aile mahkemelerine boşanma davası için başvuru yapabilmektedirler. Beşiktaş boşanma avukatı Beşiktaş’ta ikamet eden ve boşanmak isteyen eşlere boşanma davası ile ilgili olarak hukuki destek vermektedir.
Beşiktaş boşanma avukatı eşlerin boşanma davası hakkında en kısa sürede boşanma istekleri doğrultusunda bu sürecin hızlanmasına yardımcı olabilmektedir. Eşlerin öncelikle boşanma ile ilgili olarak her konuda anlaşıp anlaşmaması boşanma davası sürecini doğrudan etkilemektedir. Eğer ki eşler boşanma eyleminde her konuda fikir birliğinde ise açılacak olan boşanma davası şekil ve usul yönünden anlaşmalı boşanma davası olmaktadır.
Anlaşmalı boşanma davası açılması eşlerin öncesinde anlaşmalı boşanma davası protokolü imzalamalarına bağlıdır. Anlaşmalı boşanma protokolünde esas olan hiç bir konunun atlanmadan ele alınmış ve belirli bir anlaşmaya varılmış olmasıdır. Beşiktaş boşanma avukatı eşlerin anlaşmalı boşanma protokolü hazırlanması noktasında onlara hukuki destek vererek , anlaşmalı boşanma protokolünde eşlerin üzerinde anlaşmadıkları bir husus olmamasını sağlamaktadır. Beşiktaş boşanma avukatı aracılığı ile yapılan bu işlem sayesinde eşler en kısa sürede boşanma işlemi gerçekleştirmiş olacaklardır. Boşanmaya karar veren eşelerin tek celsede boşanabilmeleri için geçerli bir neden dayandırdıkları anlaşmalı boşanma davası için anlaşmalı boşanma protokolü de imzalayan eşler artık hakimin kendilerini tek celsede boşamasını bekleyebilirler. Boşanma davalarında süre kadar önemli olan bir başka konu da eşlerin menfaatlerini boşanma davası görülürken korunması olmaktadır. Beşiktaş boşanma avukatı aracılığı ile vekalet veren kişi davanın kendisi lehine olması yolunda uzman Beşiktaş boşanma avukatı tarafından savunulmaktadır.
Evlilik birliğini daha fazla sürdürmek istemeyen eşlerin boşanma ile ilgili herhangi bir konuda fikir ayrılığında olması durumunda ise eşlerin açacakları boşanma davası, şekil ve usul olarak çekişmeli boşanma davası olacaktır. Çekişmeli boşanma davasında taraflar velayet, nafaka, tazminat, mal paylaşımı gibi konularda fikir ayrılığına düşebilmektedirler. Beşiktaş boşanma avukatı çekişmeli boşanma davaları ile ilgili olarak da vekaletini aldığı eşin lehine olacak şekilde hukuki destek vermektedir. Boşanma sürecinde eşin bu süreçten hukuki olarak en fazla menfaat elde edebileceği şekilde eşi boşanma davasında savunan Beşiktaş boşanma avukatı çekişmeli boşanma davalarının da hem en kısa sürede hem de eşin lehine olacak şekilde sonuçlanması için hukuki bilgisini ortaya koymaktadır.
Boşanmak isteyen bireyler Beşiktaş boşanma avukatı ile boşanma işlemlerini sürdürmeleri neticesinde istedikleri en kısa sürede boşanma sonucuna ulaşabilmektedirler. Beşiktaş boşanma avukatı sayesinde en kısa sürede boşanma işlemi gerçekleştirilmesinin yanı sıra Beşiktaş boşanma avukatı tarafından savunulan eş menfaatleri doğrultusunda boşanma sürecini atlata bilmektedir.

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top