Son Dakika
Başakşehir Boşanma Avukatı

Başakşehir Boşanma Avukatı

Başakşehir Boşanma Avukatı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

İstanbul Başakşehir’de ikamet eden ve boşanmaya karar vermiş olan eşler Başakşehir boşanma avukatı aracılığı ile boşanma işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler. Başakşehir boşanma avukatı bireylere boşanma sürecinde hukuki destek vermektedir. Boşanma istemiyle dava açacak olan kişiler boşanma sürecinden olumsuz etkilenmektedir. Bu nedenle boşanma  davası sürecinin en hızlı sürede boşanma olarak gerçekleşmesi bireylerin bu süreçten bir an evvel sıyrılmalarını sağlamaktadır.

En hızlı sürede boşanma gerçekleştirmek isteyen kişiler anlaşmalı boşanma davası açarak tek celsede boşanma davasını neticelendirebilmektedirler. Anlaşmalı boşanma davası açabilmek için bireylerin öncelikle anlaşmalı boşanma şartlarını yerine getirmeleri gerekmektedir. Anlaşmalı boşanma şartlarından birisi eşlerin en az 1 yıl boyunca evli kalmış olması gerektiğidir. En az 1 yıl süreyle evli kalmamış olan eşler anlaşmalı boşanma davası açamamaktadır. Anlaşmalı boşanma şartlarından bir diğeri ise eşlerin anlaşmalı boşanma protokolü imzalamasıdır. Anlaşmalı boşanma protokolü uzman Başakşehir boşanma avukatı aracılığı ile yapılması durumunda boşanma işlemi en hızlı sürede boşanma olarak gerçekleşecektir. Başakşehir boşanma avukatı tarafından yapılan anlaşmalı boşanma protokolü sayesinde boşanma işlemi her hangi bir sürprize ortam hazırlamaksızın tek celsede boşanma olarak gerçekleşebilmektedir. Anlaşmalı boşanma davası açmak isteyen eşler boşanma ile ilgili her konuda uzlaşma içerisinde olmalıdır.  Başakşehir boşanma avukatı eşlerin nafaka, velayet, mal paylaşımı, tazminat gibi konularda uzlaşma içerisinde olması ve anlaşmalı boşanma davası açabilmesi adına onlara hukuki destek vermektedir.

Eşlerin boşanma ile ilgili konularda uzlaşma içerisinde olmaması durumunda ise açılacak olan boşanma davası usul ve şekil yönünden çekişmeli boşanma olmaktadır. Çekişmeli boşanma davalarında uzman Başakşehir boşanma avukatı tutmak önemlidir. Başakşehir boşanma avukatı vekaletini aldığı kişinin boşanmadan doğacak olan haklarını en doğru şekilde savunarak eşlerin boşanma davası neticesinde belirli hakları elde etmesini sağlamaktadır.

Başakşehir boşanma avukatı boşanma sürecinde hem boşanmanın en hızlı sürede boşanma olarak gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bosanmadavam.com sitesi içerisinde Başakşehir boşanma avukatı  tutmak isteyenler için önerilen uzman Başakşehir boşanma avukatı aracılığı ile kolay bir şekilde boşanma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bireyler ister çekişmeli boşanma isterlerse anlaşmalı boşanma gerçekleştirmek istemleri durumunda Başakşehir boşanma avukatı tarafından hukuki destek alarak boşanabilirler.

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top