Son Dakika
Avukat Ücretini Kredi Kartı İle Ödemek Mümkün Mü?
Avukat Ücretini Kredi Kartı İle Ödemek Mümkün Mü?

Avukat Ücretini Kredi Kartı İle Ödemek Mümkün Mü?

Avukat Ücretini Kredi Kartı İle Ödemek Mümkün Mü?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Boşanma Davası açacak bireyler, gerek boşanma davası masrafları gerekse de boşanma avukatı ücretleri açısından kimi zaman ödeme güçlüğü çekebilmektedir. Bu noktada son yıllarda kimi boşanma avukatları müvekkillerinin ödeme güçlüğünü göz önüne alarak kredi kartı ile ödeme seçeneği sunmaktadırlar. Kredi kartı ile avukatlık ücreti ödeme teknolojinin gelişmesi ile birlikte sanal ödeme şeklinde sunulabildiği gibi, kimi hukuk bürolarında pos cihazı ile yapılabilmektedir.

 Avukat Ücretini Kredi Kartı İle Ödemek Mümkün Mü?

Kredi kartı ile avukat ücreti ödenmesinin yaygınlaşması, boşanma davası açacak kişilerin bu süreçte hukuki destek alma isteklerini de arttıran bir özellik olmaktadır. Zira boşanma davası ücretlerinin çekişmeli boşanma davalarında yüksek oluşu ve bireylerin peşin olarak bu ücreti vermek yerine kredi kartı ile ödemek istemeleri sonucunda kredi kartı ile hizmet verilmesi boşanma davası açacak kişilerin bu süreçte boşanma avukatı tutma isteklerini de arttırmaktadır.

 

Avukat ücretinin kredi kartı ile ödenmesi uygulaması internet üzerinden e-tahsilat ya da online ödeme şeklinde sunulabilmektedir. Barolar birliği aracılığı ile sunulan bu hizmette avukat tutmak isteyen bireyler kimi hukuk bürolarının internet siteleri içerisinde bulunan online ödeme işlemleri ile bir kaç adımda kolayca kredi kartı ile ödeme yapabilmektedirler.

Kredi Kartı İle Avukat Ücreti Ödeme

kredi-karti-ile-avukat-ucreti-odeme-bosanmadavam

 

Kredi kartı ile avukat ücretinin ödenmesi hususunda taksit seçenekleri de e-tahsilat sistemlerinde mevcuttur. Boşanma davası açacak kişilerin avukatlık ücretini e-tahsilat sistemi ile ödemesi esnasında kendisi için uygun taksit seçeneklerinden yararlanması mümkün kılınmıştır.

 

Boşanma davası ücretlerinin kredi kartı ile ödenmesi, bir çok kişi tarafından son zamanlarda tercih edilen bir yöntemdir. Bireyler boşanma avukatı ücretlerini kredi kartı ve taksit imkanları ile öderken, hem ödeme güçlüğü çekmemiş hem de boşanma davasında hukuki destek alarak bir çok konuda mutlak fayda sağlamış olmaktadırlar.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top